Sipariş İşlemleri

Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" menüsündeki "Siparişlerim" sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi oluştururken "Adreslerim" bölümünde "Teslimat Adresi" ve "Fatura Adresi" ni farklı bir şekilde seçebilirsiniz. Böylece ürünleriniz ve faturanız farklı adreslere gönderilir.

Lütfen özel siparişleriniz ve stoğu tükenen ürenler için bizimle iletişime geçiniz.

Size uygun ürünlerimizi seçerek Sepete Ekle butonu seçilerek Alışveriş Sepeti doldurulur.


Sitenin üst kısmında bulunan Sepetim simgesi seçilerek sepet bölümüne gidilir. Eğer ürünler ve miktarlarda değişiklik yapmak isterseniz yine buradan değişiklik yapılabilmektedir. Alışverişi Tamamla ya da Kasaya Git butonları seçilerek Hesap Bilgileri bölümüne ulaşılır.


Hesap Bilgileri bölümünde Üye Bilgilerinizle, Yeni Hesap Oluşturarak ya da Üye olmadan Misafir Alışverişi seçeneklerinden biri ile devam ederek, Fatura ve Teslimat Bilgilerinizi girdikten sonra Ödeme Metodu Bölümüne ulaşılır.


Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme, Banka Havalesi ve Kapıda Ödeme Seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Özel bir durum var ise (hediye paketi,yahut teslimat edilecek gün belirtmek gibi) sipariş Notu alanı bulunmaktadır. Satış Sözleşmesi'ni okuduktan sonra Satış Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum kutucuğunu işaretleyerek Devam seçeneğini seçmelisiniz.


Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme'yi seçerseniz Kredi Kartınızın Türünü (Paraf, Bonus, World v.b) seçerek Kredi Kartı ile Ödeme Bölümündeki tüm bilgileri eksiksiz doldurarak "Siparişi Onaylıyorum" seçeneğini seçiniz.


Çıkan Banka ekranına 3D SECURE Güvenlik Uygulaması için cep telefonunuza gelen mesajla birlikte istenilen bilgileri eksiksiz doldurunuz. 


Ödeme İşleminin tamamlanması ile birlikte sisteme girmiş olduğunuz mail adresinize Sipariş Bilgilendirme postası gönderilecektir.

İade İşlemleri

Bir kaplama hatası veya üretim hatası olması durumunda, ürünü fatura tarihinden itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve ceza gerektirmeden iade edebilirsiniz. Bunun için isteğinizi Siparişlerim sayfasından "Ürün İade" ye tıklayarak iletebilirsiniz. Ekibimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır. Üyelik Sözleşmesi sayfamızdan iade ve cayma hakkı ile ilgili yasal ve ayrıntılı bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Gelen paketleri kontrol etmenizi ve almanızı öneririz. Paket hasarlıysa, bunu kargo yetkilisine kaydetmelisiniz. Aldığınız paket hasar görmeli ve dakikalar içinde hasarın ne olduğunu belirterek hem alıcı hem de kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır. Raporu info@gelinlerdagi.com adresine gönderebilir ya da destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizinle hemen iletişime geçerek sorunu çözecektir.


Güvenli Alışveriş
Gelinler Dağı © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.